Dzbanek do Płukania nosa Rhino Horn™ - niebieski

Dodaj recenzję:
  • Producent: Somamed AS
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 46,30 zł 55,00 zł 50,00 zł

Wyrób Medyczny Rhino Horn™ - dzbanek do płukania nosa jest zalecany przez lekarzy w chorobach: uszu, nosa i gardła!

Wypłukiwanie nosa dzbankiem Rhino Horn™ pomoże, jeśli masz zatkany nos, jesteś przeziębiony, cierpisz na częste zapalenia zatok przynosowych, alergię lub katar sienny.

 

Wskazania: płukanie nosa, zatok.

Płukanie nosa słoną wodą ma działanie prewencyjne, dobrze wpływa na śluzówkę nosa, w naturalny sposób ją udrażnia, co powoduje, że jest bardziej odporna na bakterie i wirusy. Pomaga przy problemach z zatkanym nosem, katarem, przy przeziębieniach, w przypadku chronicznego kataru siennego. U osób cierpiących na katar alergiczny (powstający w przypadku alergii na pyłki i kurz), w czasie wypłukiwania nosa następuje usunięcie alergenu, a co za tym idzie, dochodzi do złagodzenia uciążliwości, nie wywołując żadnych skutków ubocznych.
Niniejsza metoda okazała się bardzo skuteczna w zapobieganiu oraz leczeniu zapalenia górnych dróg oddechowych jak i zapalenia zatok przynosowych. Roztwór solny pozytywnie wpływa na nawilżenie śluzówki, przyspieszając jej regenerację. Wypłukiwanie nosa sprawdziło się, podczas zabiegów chirurgicznych nosa, u osób pracujących w ciężkich warunkach (w miejscach, gdzie tworzy się duża ilość kurzu) oraz przy nadmiernym wysychaniu śluzówki nosa.

Zastosowanie: Zalecane przez lekarzy w chorobach uszu, nosa, gardła.

Opakowanie: Dzbanek w kolorze Niebieskim.